Antikvariát Josefa Švába Malostranského

Antikvariát Josefa Švába Malostranského vznikl jako čistě internetový antikvariát, který se zaměřuje  především na rozprodej rozsáhlých sbírek pohlednic českého místopisu, žánrových pohlednic, dopisů a podpisů známých osobností, exlibris a drobné grafiky, knih s ilustracemi, fotografií a fotografické literatury.

Aktuální nabídka Aukro aukcí

Antikvariát byl pojmenován v úctě k jednomu z prvních vydavatelů pohlednic v Čechách a prvnímu českému filmovému herci Josefu Švábovi Malostranskému. Tento nesmírně pracovitý člověk mnoha profesí byl vyznamenán za svoji vydavatelskou činnost v oblasti pohlednic na Světové výstavě v Paříži zlatou medailí, byl uznáván, jako první " soudní znalec v oboru filokartie" a mimo jiné provozoval papírnictví a antikvariát v Praze na Malé Straně. Podrobněji: klávesa

Tento antikvariát je budován dlouholetým sběratelem, jako součást projektu, který se zabývá studiem historie české pohlednice, zpracováním výstavních exponátů a specializovaných katalogů se zaměřením především na následující témata:

 
Nabídněte svůj sběratelský materiál za špičkové ceny a obohaťte tak muzeální sbírky pohlednic sloužících ke studiu historie české pohlednice.

Aukro aukce
V databázi není žádná položka.

web © 2018-23 MM Sound & Global Net